در کلاسهای مجازی ریکی شما از طریق کتاب رایگان (برای ریکی1) و جزوه (برای سطوح بالاتر) با ريکي، تاريخچه اون، نحوه استفاده از ریکی برای کمک به شفای خود و ديگران، انتظارات ما از ريکی، تکنيکهای ژاپنی و... آشنا می شويد. کتاب مرحله اول ريکی به رايگان در صفحه اصلی سايت قرار گرفته است که حتما قبل از واريز پول آنرا مطالعه فرماييد.

هزينه کلاسهای مجازی/همسویی تمام مراحل:

استادی ریکی۳ ریکی۲ ریکی۱
توضیحات پایین همین صفحه را بخوانید هزينه اين مرحله ۲۸۸هزار تومان می‌باشد که به حساب واريز میشود. هزينه همسویی همراه با جزوه سمبلها ۱۴۴هزار تومان میباشد که به حساب واريز میشود. به دلخواه خودتان مبلغی
(حداقل ۳۶هزار تومان)
به حساب واريز فرماييد.

 

 

 


- شماره حساب: حساب جاری شماره 0101137418005 سيبا بانک ملی به نام احسان رياضی شماره کارت: 6219861031937120


پس از واريز، شماره رسيد همراه با تاريخ و ساعت واریز، نام کامل و سن و شهر محل اقامت خود را به شماره 09361379635 با تلگرام ارسال فرماييد تا طی ۳الی ۴روز کاری بعد از آن برای تعيين زمان همسويی به شما پاسخ داده شود. پیام‌های تلگرام مستقیما به دست استاد میرسد و سریعتر نیز پاسخگویی خواهد شد. تلگرام کماکان فعال است.


توضیح مربوط به مرحله استادی و مرحله سوم: در مرحله سوم بدون هزینه اضافه، امکان همسویی دادن و آموزش سطح اول ریکی به علاقمندان فعال، اهدا می‌گردد و سطح4 تنها برای تدریس ریکی۲ به بالاست که به کسانی که تجربه کافی تدریس ریکی۱ را داشته باشند امکان حضور در آن داده خواهد شد.

 

توجه: مدرک به راحتی به دست نمی آيد زيرا علاوه بر هزينه جداگانه چهل هزار تومانی صدور و پست مدرک، برای صدور مدرک، پس از تشخيص استاد تکليف داده می شود به اين معنی که شما چند مورد از تجربياتتون رو می نويسيد و به سوالاتی در مورد ريکي جواب می ديد تا بتونيد مدرک بگيريد. امکان معرفی به انجمنهای بين‌المللی و اخذ مدارک بين‌المللی نيز فراهم است.