در کلاسهای مجازی ریکی شما از طریق کتاب رایگان (برای ریکی1) و جزوه (برای سطوح بالاتر) با ريکي، تاريخچه اون، نحوه استفاده از ریکی برای کمک به شفای خود و ديگران، انتظارات ما از ريکی، تکنيکهای ژاپنی و... آشنا می شويد. کتاب مرحله اول ريکی به رايگان در صفحه اصلی سايت قرار گرفته است که حتما قبل از واريز پول آنرا مطالعه فرماييد.

هزينه کلاسهای مجازی/همسویی تمام مراحل:

 • ريکي 1:
  به صفحه اختصاصی ریکی۱ مراجعه فرمایید.


 • ریکی 2:
  در ریکی دو، امکان ارسال انرژی از راه دور، امکان کار روی مسائل ذهنی و عاطفی و ریشه‌های ذهنی و روانی مشکلات جسمی و همچنین تقویت انرژی فراهم می‌شود. این سطح به کسانی که قبلا ریکی یک را گرفته و از آن استفاده مفید برده‌اند توصیه می‌شود.
  هزينه همسویی ریکی۲ همراه با جزوه سمبلها و پشتیبانی و رفع اشکال آنلاین فعلا ۱۷۱هزار تومان میباشد که به کارت زیر واريز میشود.


 • ريکی 3:
  در مرحله سوم، طیف ریکی اوسویی شما کامل می‌شود.
  فعلا در همین سطح و بدون هزینه اضافه، امکان همسویی دادن و آموزش سطح اول ریکی نیز به علاقمندان فعال و علاقمند و آماده به ندریس، در قالب همسویی جداگانه و آموزش همسویی دادن به صورت کاملا رایگان اهدا می‌گردد لذا سطح استادی بعدی تنها برای تدریس ریکی۲ به بالاست.

  هزينه ریکی۳ فعلا ۳۳۳هزار تومان می‌باشد که به کارت زیر واريز میشود.


 • استادی:
  در ریکی۳، بدون هزینه اضافه، به علاقمندان تدریس، امکان تدریس سطح یک ریکی داده می‌شود بنابراین سطح ریکی۴ تنها برای افرادی که تجربه تدریس ریکی یک را دارند و به تدریس آن علاقمند هستند و از طریق تماس مستقیم با استاد قابل درخواست خواهد بود.

 • کارونا:
  پیشنیاز کارونا، همسویی ریکی۳ است. اگرهمسویی ریکی۳ را دارید، برای آشنایی با کارونا یا درخواست همسویی آن، به صفحه اختصاصی کارونا کی مراجعه فرمایید.


- شماره حساب: حساب جاری شماره 0101137418005 سيبا بانک ملی به نام احسان رياضی شماره کارت: 6219861031937120

 

پس از واريز، شماره رسيد همراه با تاريخ و ساعت واریز یا تصویر فیش را، به همراه نام کامل و تاریخ دقیق تولد و شهر محل اقامت خود را به شماره 09361379635 با تلگرام ارسال فرماييد تا حداکثر طی ۳الی ۴روز کاری بعد از آن برای تعيين زمان همسويی به شما پاسخ داده شود. پیام‌های تلگرام مستقیما به دست استاد میرسد و سریعتر نیز پاسخگویی خواهد شد. تلگرام کماکان فعال است.

 

توجه: مدرک به راحتی به دست نمی آيد زيرا علاوه بر هزينه جداگانه شصت هزار تومانی صدور و پست مدرک هر یک از سطوح ریکی، برای صدور مدرک گواهی همسویی، پس از تشخيص استاد تکليف داده می شود به اين معنی که شما چند مورد از تجربياتتون رو می نويسيد و به سوالاتی در مورد ريکي و تجربه انرژی دادن به دیگران جواب می دهيد تا بتوانيد مدرک بگيريد. برای مدارک سطح دو به بالا امکان معرفی به انجمنهای بين‌المللی و اخذ مدارک بين‌المللی نيز با هزینه دلاری جداگانه فراهم است.